Radionica mladih zadrugara- Kreiraj - recikliraj

Autor: Dragana Dropulja, 23. 3. 2016.

Ovaj tjedan smo imali dvije radionice izrade nakita recikliranjem tkanine  pod nazivom Kreiraj - recikliraj. Mladi zadrugari, njihove nastavnice i voditeljice su od različitih tkanina izrađivali broševe i lančiće. Ove su radionice priprema za prvi nastup naše zadruge na smotri učeničkih zadruga Republike Hrvatske u Slatini koja će se održati 8.travnja.

„Veliki“ učenici su bili vrlo vješti u izradi nakita pa su pomagali najmlađima, a naša najmlađa zadrugarica Anja je iz drugog razreda. Kad je malo zapelo, drugi su joj rado pomogli. Vjerujemo da će naša mlada zadrugarica za par godina usavršiti svoje vještine te ih prenositi na mlađe i nove zadrugare.