Sunčani dan za novo cvijeće

Autor: Kristina Pintarić, 14. 4. 2016.

Učenici, mali vrtlari, uređivali školski okoliš

Učenici razredne nastave iskoristili su sunčani početak ovoga tjedna kako bi svojim vrtlarskim umijećem uredili kamenjar i cvjetnjake ispred naše škole.

Vrijedne ruke naših učenika počupale su svu travu jer za nju u kamenjaru nije bilo mjesta! Naravno, i učiteljice su pomogle, malo savjetom, a pomalo i motikom.

Cilj nam je bio napraviti mjesta za naše nove cvjetne goste - maćuhice. Učenici su po cijelom kamenjaru posadili maćuhice koje će sve do kraja ljeta ukrašavati okoliš naše škole, a svima nama uljepšavati preostale školske dane.