PROLJETNA RASPRODAJA - poziv učenicima!

Autor: Marija Peček, 21. 3. 2022.

Poštovani učenici, roditelji, djedovi i bake!

Potičemo Vas na proljetno čišćenje s humanitarnom namjenom!

Sav višak igara, lutkica, ukosnica, knjiga, ukrasa, očuvane papuče, patike, majicu ili jaknu, plišance ili društvene igre - doniraj, podijeli, za Marijine obroke i Školu za Afriku udijeli!

Učenici,  očistite svoje kutije s igračkama, dobro očistite ispod kreveta, zavirite u ormare, očistite policu s plišanim igračkama s kojima se ne igrate, riješite višak društvenih igara koje više ne želite igrati, izvadite sve iz ladice, sve potrebno uredno složite, sav višak u školu donesite jer vrijeme je proljetnog čišćenja!

Sve prikupljene predmete donesite u školu!

Sljedeća dva tjedna u školi ćemo skupljati sve predmete.

Prodaja istih  bit će u prostoru škole za simboličnu cijenu -  a svaka kuna putuje za obrok gladnoj djeci u Africi.

Kao volonteri "Bukovačka dobra srca", djelujemo humanitarno u akcijama Marijini obroci i Škole za Afriku!

Sobu svoju pozlati,

u Korizmi dobrim dijelom sebe nagradi,

a prijatelja igračkom podari!

Hvala svima!