Obavijest roditeljima predškolaca

Autor: Darko Samardžić, 29. 3. 2017.

Sljedeći tjedan, 3.4. (ponedjeljak), 4.4. (utorak) i 5.4. (srijeda), započinje upisni postupak za djecu koja će u rujnu 2017. krenuti u 1. razred osnovne škole.

Kroz navedena tri dana djeca i roditelji će dolaziti na razgovor kod pedagoga. Sve informacije o terminu roditelji će dobiti u školi ovaj tjedan. Za razgovor s pedagogom nije potrebno donositi nikakvu dokumentaciju.

Pregledi kod liječnika u školskoj medicini u Slatini održat će se 14. i 24. travnja 2017. Informacije o tome što roditelji moraju ponijeti na pregled dobit će u školi.