Otvoren je likovni natječaj Hrvatski tradicijski motivi

Autor: Administrator , 12. 5. 2022. 10:04

Dvanaest odabranih likovnih radova, po jedan rad za svaki mjesec u godini postat će dijelom kalendara za 2023. godinu koji će u konačnici krasiti zidove učionica.
 [više]

Poziv na likovni natječaj "Zavičaj u srcu i kistu" Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 4. 5. 2022. 09:17

U povodu 180. obljetnice osnutka Matice hrvatske, Ogranak Matice hrvatske u Virovitici pokreće likovni natječaj „Zavičaj u srcu i kistu“  za učenike osnovnih i srednjih škola (u dobi od 7 do 17 godina). Tema natječaja: Motivi naše županije.

210 godina OŠ Suhopolje Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 7. 4. 2022. 09:55

Pozivamo vas za sudjelovanje na likovno - literarnom natječaju povodom obilježavanja 210 godina OŠ Suhopolje.
 [više]

Povist mista moga - likovno-literarni natječaj Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 7. 4. 2022. 09:43

Pozivamo vas na sudjelovanje na  XI. likovno – literarnom natječaju „Povist mista moga“ (Zaštitnik ili zaštitnica moga mista).

Mali zeleni natječaj

Autor: Administrator , 7. 4. 2022. 08:28

"Večernji list" pokrenuo je projekt Rezolucija Zemlja za koji volimo reći da je najveći ekološki projekt u Hrvatskoj, a takav ne bi bio bez naših prijatelja iz više od 20 ekoloških udruga diljem Lijepe naše, dobrih ljudi koji ulažu svoje vrijeme i trud da bi naše zajedničko okruženje bilo svima ljepše i zdravije!

Likovno-literarni natječaj Melitino proljeće Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 21. 3. 2022. 15:06

Osnovna škola Oroslavje uz pokroviteljstvo Krapinsko-zagorske županije s velikom radošću objavljuje poziv za sudjelovanje na 2. Likovno-literarnom natječaju „Melitino proljeće“ za sve učenike osnovnih škola od 1. do 8. razreda.

35. Lovrakovi dani kulture Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 21. 3. 2022. 15:01

Objavljen je natječaj za literarne, novinarske i likovne ostvaraje koji se provodi u okviru 35. Lovrakovih dana kulture.

[više]

II. foto natječaj Dječje knjižnice M2 - Knjižnice grada Zagreba Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 17. 3. 2022. 13:46

Dragi naši mali i veliki sudionici natječaja! 😊 Ako želite sudjelovati u našem II. foto natječaju molimo vas da u nastavku pročitate pravila natječaja i ispunite prijavnicu ❤
 [više]

Natječaj "Zeleno srce kuca za nas" Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 7. 3. 2022. 11:55

Cilj ovog natječaja usmjeren je na zaštićena područja naše domovine (nacionalni parkovi i parkovi prirode) te raznolikost biljnog i životinjskog svijeta u zaštićenim područjima. Učenici će likovnim i pisanim izričajem dočarati tajanstveni život prirode u najskrovitijim dijelovima zaštićenih područja. Svoja će znanja i iskustva kreativno i imaginarno prikazati odabranim detaljem zaštićene prirode.

Likovna kolonija BuLiK Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 17. 2. 2022. 13:11

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas da sudjelujete u Osmoj likovnoj koloniji za učenike osnovnih škola,  BuLiK. Budrovačku likovnu koloniju BuLiK prvi put online za sve osnovne škole u Republici Hrvatskoj, hrvatske škole iz BIH i škole koje rade po hrvatskom programu iz Vojvodine, pa Vas molimo da uključivanjem podržite naša nastojanja.

[više]

Raspisan je krasnoslovno-scenski i likovni natječaj 4. Balogijade! Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 9. 2. 2022. 09:03

U godini u kojoj obilježavamo 90. godišnjicu rođenja Zvonimira Baloga srdačno pozivam sve zainteresirane učenike i učenice, kao i njihove mentore, na sudjelovanje u natječaju u kojemu mogu osvojiti i vrijedne nagrade.

[više]

Likovni natječaj "Equal je naš đir, ravnopravnost nije hir" Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 4. 2. 2022. 08:37

Pozivamo Vas da se odazovete na interni likovni natječaj/izložbu u organizaciji Osnovne škole Rovišće u sklopu Erasmus+ projekta.

EKO-FOTKA 2022. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 24. 1. 2022. 11:38

Foto: Carmen Bokorni
SVRHA NATJEČAJA: Poticanje i razvijanje ljubavi za prirodne ljepote zavičaja, razvijanje kritičkog mišljenja prema tendencijama koje narušavaju prirodnu ravnotežu te osvješćivanje potrebe da je svaki pojedinac dužan živjeti i djelovati u suglasju s prirodom.

Erasmus+ | Program EU-a za obrazovanje, osposobljavanje, mlade i sport

Nauči riječ!