Poziv na 4. Literarni nagradni natječaj Male vinkovačke jeseni

Autor: Administrator , 11. 3. 2024. 08:30

Gradska knjižnica i čitaonica Vinkovci četvrtu godinu zaredom raspisuje Literarni nagradni natječaj Male vinkovačke jeseni. Već pri raspisivanju prvoga Natječaja, namjera je bila učiniti ga tradicionalnim, ne sluteći koliki će interes i odaziv potaknuti.
 [više]

Krasnoslovno-scenski i likovni natječaj 6. Balogijade Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 5. 3. 2024. 12:06

Srdačno pozivamo sve zainteresirane učenike i učenice, kao i njihove mentor(ic)e, na sudjelovanje u natječajima 6. Balogijade u kojima i ove godine mogu osvojiti vrijedne nagrade.
 [više]

Likovni, literarni i foto natječaj Hrvatske vatrogasne zajednice Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 16. 2. 2024. 12:10

Natječaj iz područja vatrogastva za predškolce i školarce.
 [više]

8. državni likovni-literarni natječaj "Zeleno srce kuca za nas" Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 16. 2. 2024. 10:41

Pod pokroviteljstvom Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja i Nacionalnog parka Paklenica, Osnovna škola Starigrad i ove godine organizira i provodi likovno - literarni natječaj ZELENO SRCE KUCA ZA NAS.

[više]

Treći fotografski natječaj "Virka voli knjige" Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 8. 2. 2024. 08:49

Povodom Dana hrvatske knjige (22. travnja),  Svjetskoga dana knjige (23. travnja) i povodom Noći knjige, Ogranak Matice hrvatske u Virovitici (u suradnji s Gradskom knjižnicom i čitaonicom Virovitica) organizira fotografski natječaj za učenike osnovnih i srednjih škola.

Grofovska ljubav - kreativni natječaj Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 31. 1. 2024. 10:46

Pozivamo vaše učenike viših razreda da se uključe u kreativni natječaj pod nazivom Grofovska ljubav.
 [više]

Velikani hrvatske prošlosti Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 31. 1. 2024. 10:43

Kako bi potakli dječje stvaralaštvo, maštovitost i kreativnost, a ujedno i ljubav i interes za hrvatsku povijesti i identitet, Osnovna škola Grigora Viteza i Dječji vrtić Iskrica iz Zagreba organiziraju likovni natječaj pod nazivom „Velikani hrvatske prošlosti“.

U svijetu bajki Ivane Brlić - Mažuranić Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 31. 1. 2024. 10:30

U sklopu ovogodišnje svečanosti pozivaju se učenici na sudjelovanje na izložbi dječjih radova te na literarni natječaj.
 [više]

Poziv na literarni natječaj za najbolji dramski tekst Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 23. 1. 2024. 12:29

Poziv Bjelovarskog kazališta namijenjen je učenicima osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj.

[više]

SFerin literarni, likovni i strip natječaj za djecu i mlade Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 22. 1. 2024. 09:50

Zadovoljstvo nam je ponovo Vas pozvati da sudjelujete u SFerinom literarnom, likovnom i strip natječaju za djecu i mlade.
 [više]

Battery low - strip natječaj OŠ "I.G.Kovačić", Zdenci Vijest ima dokument u privitku

Autor: Eva Turza Mitrović, 19. 1. 2024. 10:06

Dragi učenici, OŠ Zdenci poziva vas na strip natječaj u sklopu projekta "Surfaj manje - biraj zdravo stanje!"

Eko-fotka 2024. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 18. 12. 2023. 09:41

I ove godine biraju se najbolje eko - fotografije.
 [više]

Natječaj za 13. Susret hrvatskoga dječjega duhovnoga stvaralaštva "Stjepan Kranjčić" Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 27. 10. 2023. 13:39

U organizaciji Osnovne škole Ljudevita Modeca Križevci i Udruge za promicanje znamenitih Križevčana „Dr. Stjepan Kranjčić” u nedjelju 15. listopada 2023. raspisan je natječaj za 13. Susret hrvatskoga dječjega duhovnoga stvaralaštva „Stjepan Kranjčić”, natječaj za književno i likovno stvaralaštvo protkano kršćanskim vrednotama za učenike osnovnih škola u RH.

Natječaj "Tena i Tenica" Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 25. 10. 2023. 13:47

Natječaj “Tena i Tenica” pokrenut je 2018. godine na Lutkarskom proljeću u sklopu Susreta književnika za djecu i mlade.

"Volim mlijeko = volim šume" - Dukatov natječaj Vijest ima dokument u privitku

Autor: Unknown , 25. 10. 2023. 12:35

Dvanaestu godinu zaredom otvaramo kreativni likovni natječaj koji od ove godine mijenja ime u „VOLIM ŠUME!“.
 [više]

Natječaj "I dok je srca, bit će i Kroacije"

Autor: Administrator , 25. 10. 2023. 12:29

Povodom Mjeseca knjige Matica hrvatska Ogranak u Slatini raspisuje natječaj za literarne radove, pod nazivom „I dok je srca, bit će i Kroacije“

Natječaj Poznajem dječja prava Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 19. 10. 2023. 08:28

Likovni i literarni natječaj OŠ Eugena Kumičića Slatina na temu dječjih prava.
 [više]

Pjesnik u duši - literarni i likovni natječaj

Autor: Eva Turza Mitrović, 17. 10. 2023. 10:41

Mjesec hrvatske knjige obilježavamo od 15. listopada do 15. studenoga. Svake godine knjižnica objavljuje natječaj Pjesnik u duši.

Natječaj Bjelovarskog kazališta Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 17. 10. 2023. 10:05

Bjelovarsko kazalište poziva učenike osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj da se odazovu nanatječaj  za najbolji dramski tekst.

Natječaj za Nagradu "Mali Galović" Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 26. 9. 2023. 09:28

Organizacijski odbor 30. „Galovićeve jeseni“ raspisuje natječaj za Nagradu „Mali Galović“ za 2023. godinu.

Oboji svijet - natječaj Foruma za slobodu odgoja

Autor: Administrator , 21. 9. 2023. 09:00

Natječajem Oboji svijet otvorenim za sve škole u Hrvatskoj potiče se dječja kreativnost i umjetničko izražavanje u području stvaranja inkluzivne i prihvaćajuće školske klime te poštivanja i uvažavanja različitosti među grupama i pojedincima.