Učiteljici Nadin priznanje za eTwinning projekt!

Autor: Lareta Žubrinić, 2. 11. 2018.

Višegodišnjim radom na eTwinning projektima učiteljica Nadin Cuca dobila je svoje veliko priznanje. U rujnu ove godine primila je Nacionalnu oznaku kvalitete eTwinning tima za uspješno i kvalitetno odrađen projekt My Cultural Songs.

Projekt je osnovan  u veljači 2018. Učiteljica Derya Vural iz Turske trebala je partnera kako bi pokrenula međunarodni projekt. Ideja je bila upoznati učenike s drugim kulturama, prehrambenim  navikama, načinima odijevanja te kulturnom baštinom vezanom uz pjesmu i ples.

U pokretanju projekta suautor je postala učiteljica Nadin, a partneri su bili učitelji iz Turske, Francuske, Španjolske, Rumunjske, Srbije, Italije i Makedonije. Taj projekt sadržavao je brojne aktivnosti u kojima su aktivno sudjelovali i učenici i učitelji te je prepoznat i u Europi.

22.listopada učiteljica Nadin primila je još veće priznanje, a to je Europska oznaka kvalitete, a u e-mailu je pohvaljen i ocijenjen kao izvrstan rad svih učenika, učiteljice i kompletne škole.
   Učiteljici Nadin su ova priznanja velika motivacija za nastavak provođenja eTwinning projekata u svom budućem radu i ovim putem joj čestitamo!!