Maškare zavladale školom

Autor: Marija Vencl, 6. 3. 2019.

U utorak 5. ožujka 2019. godine maškare su zavladale hodnicima i učionicama naše škole.

To je dan kada svatko od nas, bez obzira na godine, može postati netko drugi, smješniji, čudniji i drugačiji.

Za veselu atmosferu  pobrinuli su se kostimirani i vješto našminkani učenici razredne nastave i polaznici predškole zajedno sa svojim učiteljicama, kao i učenici i učitelji zajedno s ravnateljicom i djelatnicima škole u predmetnoj nastavi.

Nakon redovne, kostimirane nastave, na kojoj smo se trudili biti ozbiljni, zadnji školski sat proveli smo u velikoj učionici gdje smo uz prigodnu glazbu veselo pjevali, plesali, zabavljali se i poželjeli da ima više ovakvih dana u godini.

Za najbolje maske odlukom učenika izabrani su i nagrađeni prigodnim i slatkim poklonima sljedeći učenici razredne nastave i predškole:

predškola: Jurica Bejuk (lovac);

1.razred Tomislav Škrnički (klaun);

2.razred  Dario Bilavčić (indijanac);

3.razred  Iris Krznarić (mačka);

4.razred  Vanesa Jelenić (vještica)

U predmetnoj nastavi žiri je odlučio nagraditi najbolje maske:

5. razred Mihael Mandić i Kristijan Škrnički

6. razred Mihael Tudić

7. razred Ivana Habuš i Josip Bukovac

8. razred Dorotea Dolovski

Za svoj trud i kreativnost posebnu pohvalu ravnateljice i žirija dobili su učenici 5. i 7. razreda!

Svi učenici su dobili krafne te je i tako škola razveselila učenike. Sve u svemu bio je to jedan lijep i neobičan dan. Radujemo se sljedećim maškarama, te se nadamo da će biti jednako vesele kao i ove!

Izvor: Marija Vencl, učiteljica 4.r. (tekst i foto), Mateja Filkovicć, učiteljica kemije (foto)