Rezultati natjecanja iz matematike – Klokan bez granica

Autor: Ivana Škrobo, 9. 5. 2023.

Učenica 6. razreda, Ivana Knapić u 10% najboljih u kategoriji Benjamin!

Međunarodna udruga “Klokan bez granica” okuplja predstavnike  više od 80 država svijeta.

I ove godine naši učenici sudjelovali su u natjecanju kojemu je cilj popularizirati matematiku, razvijati interes za matematiku i prirodne znanosti te logičko i kombinatorno mišljenje.

Svaki učenik koji se prijavi na natjecanje dobiva “poklon za sve” – torticu i kemijsku olovku.  Najuspješnijih 10 % učenika dobiva i nagradu.

Ove godine učenica naše škole, Ivana Knapić, plasirala se u 10% najboljih u  kategoriji Benjamin.

Čestitamo Ivani na trudu i radu te postignutom odličnom uspjehu.

Nagrada i zahvalnica za sudjelovanje bit će naknadno uručene.

Čestitke i ostalim sudionicima na postignutom rezultatu te im želimo da sljedeće godine budu još uspješniji.

Konačni rezultati: