Pobjednica Hana ide u Italiju!

Autor: Lareta Žubrinić, 11. 5. 2023.

Hana Kribl, učenica 8. razreda naše škole putuje na europsko finale Hippo natjecanja  - međunarodnog natjecanja u poznavanju engleskoga jezika!

Nakon održanog državnog finala na kojemu se natjecalo nekoliko naših učenika, s nestrpljenjem smo očekivali rezultate.

Učenica 8.razreda Hana Kribl postigla je nevjerojatan rezultat te se s najviše ostvarenih bodova u Republici Hrvatskoj u kategoriji 7.i8.razreda plasirala u europsko finale međunarodnog natjecanja iz poznavanja engleskog jezika.

Hana će u pratnji svoje mentorice Tihane Mađar Grgić otputovati u Italiju, Venciju gdje će s ponosom predstavljati svoju školu, ali I svoju državu i boriti se za titulu najbolje u Europi. Finale će se održati u Veneciji od 23. do 25.svibnja 2023.

Želimo joj sreću, a za nas je ona već sada pobjednica!

Bravo, Hana, ponosimo se tvojim uspjehom!

Čestitke tebi i tvojoj mentorici TIhani Mađar Grgić!