Misa zaziva Duha Svetoga 2023.

Autor: Đora Đorđević, 11. 9. 2023.

Novu nastavnu godinu započeli smo Svetom misom sa zazivom Duha Svetoga u nedjelju 10. rujna 2023. godine u crkvi Uznesenja Blažene Djevice Marije.

Svečanom procesijom u koju su sudjelovali samo učenici nižih razreda ušli smo u radosno nedjeljno slavlje.

Svetu misu predvodio je naš novi župnik vlč. Ivan Štivičić koji se u propovijedi osvrnuo na važnost znanja danas.

Vjeroučenike je pozvao da budu marljivi i vrijedni te poslušni svojim učiteljima i roditeljima.
Lijenost i lijenčine ne sviđaju se Bogu; "Tko ne radi, neka i ne jede"

Molitvu vjernika pročitali su učenici i učenice škole: Ana Marija Gorički, Ana Koleno, Tomislav Medved, Klara Peček, Ana Dejak i Gabrijela Mikšić dok je Molitvu Duhu Svetom izmolila učenica Ivana Knapić.

Nakon Svete Mise učenici i roditelji su bili pozvani na kratko zajedničko druženje u vjeronaučnoj dvorani,
Ispunjeni radošću sretno smo se razišli svojim kućama.