Nacionalna oznaka kvalitete za projekt Eko eTwinneri

Autor: Anamarija Roštaš Kufner, 14. 10. 2023.

Učenici 4. razreda matične škole sudjelovali su u eTwinning projektu Eko eTwinneri u suradnji s učenicima i učiteljima iz Poljske, Rumunjske, Sjeverne Makedonije, Gruzije, Bosne i Hercegovine, Srbije, Turske i Hrvatske.

Cilj ovog projekta bio je vrtiće, škole i lokalne zajednice uskladili s prirodom te podržati ekološke stilove života koristeći tehnologiju. Naglasak je stavljen na razvijanje navika ekološkog života te izgradnju saznanja o okolišu i održivim životnim temeljima koje treba omogućiti budućim generacijama.

Učenici 4. razreda matične škole sa svojom učiteljicom Anamarijom Roštaš Kufner uključili su se u raznovrsne aktivnosti koje su prezentirane na eTwinning platformi te su za navedeno dobili i priznanje; Nacionalnu oznaku kvalitete.

Učiteljica Anamarija Roštaš Kufner