Zvončića čujem zvon!

Autor: Lareta Žubrinić, 21. 12. 2023.

Božić je vrijeme velike radosti, darivanja i obiteljskog okupljanja, ali i božićnih priredbi! 🎄🎄

Tako smo i mi  19. prosinca 2023. priredili božićnu priredbu pod nazivom „Zvončića čujem zvon!“ za sve ljude dobre volje, za sve drage goste, roditelje i prijatelje! 🙌
Dom kulture u Novoj Bukovici bio je prepun ljudi i  djece, veselja i odlične energije čemu su svakako pridonijeli učenici koji su sa svojim učiteljima pripremili mnogobrojne točke!

Pjesme, plesa, recitacija i glazbe nije nedostajalo - sve to dar je od nas za sve vas! 💗
Vjerujemo da ste uživali u izvedbi našeg velikog i malog zbora, zvuku violine naše učenice Miriam, u glazbenoj čestitki najmlađih predškolaca, zvonu zvončića prvašića, rasplesanoj izvedbi drugoškolaca, u plesnim točkama dobre dječice iz Područne škole Miljevci, naše slavne četvorke iz trećeg razreda i rokera četvrtaša! Pjevalo se na njemačkom i na engleskom jeziku!

Isto tako, vjerujemo i da vam je božićno promišljanje Domika i Ane pomoglo da osvijestite dragocjenost života, a kroz intervju s pastirima mogli ste saznati što se uistinu dogodilo u božićnoj noći. Mogli ste uživati u raznovrsnim točkama, a zato se posebno, u božićnom mixu, pobrinula i plesna grupa petašica i sedmašica.

Na kraju svake točke publika je nagradila izvođače velikim pljeskom, a zboraši su svima zahvalili  glazbenom čestitkom Svim na zemlji mir, veselje!
Posebno nas veseli što smo prodajom radova nastalih na božićnim radionicama Učeničke zadruge "Bukvica" uspjeli prikupiti sredstva za Udrugu "Marijini obroci"!

Hvala svima koji su sudjelovali u izvedbama, ali isto tako divnoj i mnogobrojnoj  publici!

U fotogaleriji pogldajte više fotografija!

Sretan vam i blagoslovljen Božić!!