Europske oznake kvalitete za eTwinning projekte

Autor: Lareta Žubrinić, 19. 1. 2024.

Čak 4 Europske oznake kvalitete (EQL) za rad na eTwinning projektima stigle i u našu školu!!

4 eTwinningova projekta provedena u 2022./2023. su prvo nagrađena nacionalnim oznakama kvalitete, a sada i 𝙀𝙪𝙧𝙤𝙥𝙨𝙠𝙞𝙢 𝙤𝙯𝙣𝙖𝙠𝙖𝙢𝙖 𝙠𝙫𝙖𝙡𝙞𝙩𝙚𝙩𝙚:
- 100. dan škole
- Eko twinneri
- Old Slavic Letters, New European Names
- Fairytales of Jankovac.
👩‍🎓 Za rad na projektima nagrađene su učiteljica razredne nastave Anamarija Roštaš Kufner, učiteljica Hrvatskoga jezika Mateja Vilček i ravnateljica Lareta Žubrinić.
Ovim putem im čestitamo na ovom zasluženom priznanju!
✅️ Za dodjelu Europske oznake kvalitete projekti su vrednovani prema kriterijima koji obuhvaćaju kvalitetu suradnje partnerskih škola, korištenje IKT-a u pedagoške svrhe, tematsku originalnost i raznolikost pedagoških metoda i oblika rada te razinu uključenosti aktivnosti u kurikul škole.
🏆U dva projekta surađivali smo s Industrijsko - obrtničkom školom iz Slatine, a projekt Fairytales of Jankovac dobitnik je nagrade COMET za najbolje proveden eTwinningov projekt u Hrvatskoj u 2023. !!