Vodeće mjesto u akciji prikupljanja starog papira!

Autor: Jasminka Stošić, 26. 3. 2024.

Gospodin Miroslav Weber, predstavnik tvrtke DS Smith iz Belišća posjetio je nedavno učenike naše škole i učenicima PŠ Miljevci uručio lijepe i praktične darove. Nagrada je to za rezultat ostvaren u akciji prikupljanja starog papira. Tu su naši mali Miljevčani opet pokazali iznimnu aktivnost i poduzetnost i preuzeli vodeće mjesto u Hrvatskoj u dosadašnjim etapama nagradnog natječaja.

(Podsjećamo, i prošle su godine učenici PŠ Miljevci u ovim vrijednim ekološkim aktivnostima po završetku natječaja ostvarili zapaženo 3. mjesto!)

Za ovako sjajne vijesti zasluge svakako pripadaju i preostalim učenicima naše škole, a i roditeljima svih naših učenika koji su svojim svjesnim i odgovornim pristupom doprinijeli spomenutim postignućima!

Učenici Područne škole Miljevci: 2. razred: Nika Puškarić, Jan Sobol, Mateo Zebec; 3. razred: Ana Sobol i Gabrijel Nikolić

Najuspješniji učenici u matičnoj školi: Dominik, Tomislav i Ana!

Potaknuti nagradama organizatora natječaja i vođeni idejama o trajnoj potrebi brige za okoliš nastavljamo s našim ekološkim projektima i akcijama!

Izvor: Jasminka Stošić, razredna učiteljica 2. i 3. r. PŠ Miljevci