Predškolci krenuli u školu

Autor: Darko Samardžić, 12. 10. 2015.

Program predškole za djecu koja će nagodinu upisati 1. razred je krenuo s provedbom.

I ove godine se u našoj školi provodi program predškole. Prošli tjedan smo imali priliku po prvi put vidjeti neka nova lica koje će od nagodine biti učenici 1. razreda. Dočekali smo roditelje i njihovu djecu pa smo se međusobno upoznali. Naši budući učenici su dobro prihvatili školu, ali i tetu Martinu, novu odgajateljicu koja će s njima provesti jednu godinu.

S obzirom da se još moraju upoznati s novom okolinom, molimo sve učenike da budu dobri prema predškolcima i da im budu na raspolaganju kada bude potrebno.