Priznanje za učinjeno humano djelo"NIPETNIŠEST"

Autor: Administrator , 2. 11. 2011.

Šestaši  su u subotu 29. listopada putovali u Zagreb kako bi na svečanosti u Gradskom dramskom kazalištu "Gavella" primili priznanje za grupno učinjeno humano djelo.
A zašto baš oni? Prisjetimo se prošlih blagdana.

Svi im čestitamo!

Mi šestaši smo za prošli Božić organizirali humanitarnu akciju „Proslavimo Božić zajedno“. Naše vrijedne mame su ispekle kolače, a mi smo izrađivali božićne čestitke. Tako smo te kolače i čestitke podijelili usamljenim bakama i djedovima u našemu selu. Razrednica nas je prijavila na natječaj „Plavog telefona“ za nagradu   „Nipetnišest“.

Kada smo saznali da smo pozvani na dodjelu nagrade u Zagreb,  bili smo presretni. S nama u Zagreb išle su i knjižničarka Sanja, tajnica Mirela  i, naravno,  naša razrednica - bez nje ništa! U busu smo se odlično zabavljali, pjevali smo i pričali puni uzbuđenja.

Dodjela nagrade se održala u zagrebačkom kazalištu „Gavella“. Svi smo se lijepo smjestili i večer je započela. Naši voditelji bili su Luka Nižetić i Zlata Műck. Nagradu su u ime cijelog razreda primili Anja i Domagoj koji su cijelo vrijeme bili na pozornici s ostalim nagrađenim učenicima. Od poznatih osoba vidjeli smo još i Marija Valentića , Marcelu Oroši , Mark Marka, Sanju Doležal i  Enisa Bešlagića. Oni su  bili prezenteri priznanja. Bilo je i nekoliko pjevača koji su uljepšali ovu humanitarnu večer: Kim Verson, Bojan Jambrošić i Jacques Houdek.

Anja Stjepanović je rekla kako su joj se u cijeloj večeri najviše svidjele poznate osobe i da bi ovu večer svakako ponovila opet, a Danijel Zebec je otkrio da je bilo jako zabavno i da su mu najbolji bili pjevači, a najsmješniji je bio Enis Bešlagić.

Nakon uzbudljive i zabavne večeri u kazalištu krenuli smo kući. Pjevali smo pjesme i pričali strašne priče tako da nam je vrijeme brzo prošlo. Kući smo došli oko pola dva.

U  Zagrebu smo se odlično proveli. Mogli bismo to i ponoviti. Priznanje koje smo dobili dodatno nas je potaknulo da učinimo još dobrih djela i da na to potičemo i ostale svoje prijatelje. Svi smo ponosni što smo postigli tako velik uspjeh!

Još više fotografije s događaja možete pogledati ovdje

Izvor: Tereza Takač, 6. razred

« Kolovoz 2017 »