Mali kreativci započeli s radom

Autor: Lareta Žubrinić, 20. 9. 2016.

Učenici prvoga razreda uključili su se u rad izvannastavne aktivnosti Mali kreativci

Vrijeme je da dočekamo jesen i da otpratimo laste na daleki put pa  su se mali prvašići okupljeni oko svoje učiteljice Dragane Matić zaigrali u svojim prvim radionicama  Malih kreativaca.

Za početak su u svoju učionicu pomogli okupiti  sve lastavice koje su razigrano letjele  oko naše škole. Ove su lastavice šarene, plave i ružičaste i vrlo rado su pozirale s djecom na rastanku. Još će se neko vrijeme zadržati s njima, a onda ih otpraćamo na daleki put.

A kad su se poigrali s lastavicama, pomogli su učiteljici ukrasiti vrata učionice!

Nadamo se da se i vama sviđa! smiley