Najljepša pisma sv. Nikoli

Autor: Lareta Žubrinić, 14. 12. 2016.

Sveti Nikola je prilikom posjete dječici u Novoj Bukovici nagradio učenike koji su mu uputili najljepša pisma

Učenici razredne nastave  pisali su pisma sv. Nikoli i tako mu uputili svoje lijepe i skromne želje - netko je poželio knjigu,  netko vrećicu slatkiša, netko zdravlje za svoju obitelj, a netko brata koji se ne tuče:)

Sva pisma pročitao je vjeroučitelj uz pomoć učiteljica i ravnateljice, a zatim su ih proslijedili sv. Nikoli koji je sve pročitao te odredio da će i nagraditi najljepša pisma.

Tako su  za svoje iskrene i dobre  želje  izravno od sv. Nikole bili nagrađeni sljedeći učenici:

Martina Nikić,

Leon Mandić,

Hana Kribl i

njegov imenjak Nikola Ladović.

Više fotografija možete pogledati u Fotogledu