Dan narcisa - u borbi protiv raka

Autor: Lareta Žubrinić, 3. 4. 2017.

Prodajom narcisa sudjelovali u humanitarnoj akciji  "Cvijet za dan duže"

U  nedjelju 2. travnja 2017. ispred Crkve Uznesenja Blažene Djevice Marije u Novoj Bukovici postavili smo štand i prodavali narcise u sklopu humanitarne akcije "Cvijet za dan duže".  Davanjem dobrovoljnih priloga za svaki cvijet - narcis,  mještani Općine Nova Bukovica opet su pomogli su u borbi protiv raka.

Cilj akcije je nabava dijagnostičkih monitora visoke rezolucije za bržu i precizniju dijagno-stiku malignih bolesti za radiološki odijel OB Virovitica.

Učenici koji su sudjelovali u prodaji narcis su Hana Kribl, Anja Puš, Ivona Kojić i Ana Takač s učiteljicama Lidijom Medved i Marijom Vencl u organizaciji našeg vjeroučitelja Đore Đorđevića.  Prikupili smo 515, 80 kn. Hvala svima od heartna prilogu!

Izvor: Ana Takač, učenica 7. r., Novinarska družina (tekst i foto)