USPJEH NA NATJECANJU IZ CRVENOG KRIŽA

Autor: Đora Đorđević, 12. 3. 2018.

Našu školu ponosno je predstavljala ekipa „Đorin ponos“ u čijem sastavu su bile učenice: Leona Kordi (kapetan momčadi), Ivona Kojić, Ana Takač, Patricija Križetić, Dorotea Dolovski i Ivana Habuš.

OŠ Eugena Kumičića Slatina bila je domaćin međuškolskog natjecanja mladeži i podmlatka Hrvatskog Crvenog križa u školskoj godini 2017/2018. koje se održalo u subotu 10. ožujka.

U kategoriji podmlatka natjecalo se šest ekipa osnovnih škola: Mikleuš, Eugena Kumičića Slatina, Josipa Kozarca Slatina, Vladimira Nazora Nova Bukovica, "Davorin Trstenjak" Čađavica i Voćin, te u kategoriji mladeži 2 ekipe slatinske srednje škole Marka Marulića.

(foto Vlatko Jelenčić, CK)

Natjecanje se provodilo iz tri područja: učenici su ukrstili svoja znanja o Pokretu Međunarodnog CK i Hrvatskom CK, Međunarodnom humanitarnom pravu i ljudskim pravima, teoriji Prve pomoći i vještinama pružanja prve pomoći u simuliranim prikazima nesreća.

(foto Vlatko Jelenčić, CK)

Naša škola ponovno je zauzela visoko drugo mjesto!!

ČESTITKE!

(foto: radioslatina.hr)

Suci na radilištu u sastavu dr. Fotez, dr. Venus i dr. Rešetar imali  su pune ruke posla. Šminkeri za realistični prikaz ozljeda naši su dugogodišnji volonteri Helena Ambruš i Denis Ostrošić.