Zemlja se trese?

Autor: Administrator , 29. 10. 2012.

Bili smo u kinu!

U četvrtak, 25.10. 2012., učenici od 1. do 4. razreda matične i područne škole išli su sa svojim učiteljicama  u kino u Slatinu.

Svi smo bili veseli i znatiželjni kakav će biti film. Gledali smo animirani film „Ledeno doba 4“. Sjećam se da smo u prvom razredu išli gledati „Ledeno doba 3“ koji mi se jako svidio, zato sam bila nestrpljiva da vidim što će biti u novom nastavku.

Jedva sam čekala da film počne! Bilo je je super, film je bio šaljiv i zabavan, a likovi simpatični. Svi smo uživali i smijali se. Jedva čekam sljedeći odlazak u kino!

Marija Štimac, učenica 4. razreda

Izvor: Marija Štimac, učenica 4. razreda