Predavanje o Erasmus+ projektu na Županijskom stručnom vijeću pedagoga Virovitičko-podravske županije

Autor: Administrator , 13. 1. 2023.

U sklopu diseminacije Erasmus+ projekta Osnovne škole Vladimira Nazora iz Nove Bukovice „Tradicionalne igre, zdrav razvoj djetinjstva“ naša pedagoginja Ruža Živković, a ujedno i koordinatorica tog projekta održala je predavanje o projektu za svoje kolege na Županijskom stručnom vijeću pedagoga Virovitičko-podravske županije.

Predavanje se održalo 13. siječnja 2023. godine u Virovitici, točnije u Osnovnoj školi Ivane Brlić-Mažuranić. Predavanje je bilo korisno ostalim kolegama pedagozima iz vrtića, osnovnih i srednjih škola Virovitičko-podravske županije jer su dobili uvid u primjer dobre prakse, kako izgleda jedan Erasmus+ projekt u školi, koje su faze izrade projekta, njegove predaje, provedbe i evaluacije. Kolege su predavanjem bili zadovoljni jer su nakon njega mogli postaviti pitanja koja su ih zanimala oko provedbe projekta, izbora učenika za mobilnosti i putovanja i slično.

Predavanje u obliku PPT prezentacije možete i vi pogledati u privitku ispod vijesti.

Priloženi dokumenti:
prezentacija_za_pedagoge.pptx (17.07 MB)