Dan ljubavi u Maloj školi

Autor: Lareta Žubrinić, 16. 2. 2023.

Valentinovo, Dan ljubavi, proslavili su naši predškolci 14. veljače 2023. godine.

Izražavali su svoje osjećaje razgovorom o iskrenom prijateljstvu, gledanjem animiranog filma Valentinovo i slikanjem srca osnovnim bojama tehnikom kolaž papira.

Ponovili su brojeve pomoću zaljubljene gusjenice, rješavali grafomotoričke vježbe, ponavljajući vrste crta unutar srca i oslikavajući ga omiljenim bojama, istraživali na kojim dijelovima tijela možemo čuti otkucaje svoga srca, zaigrali zanimljive valentinovske igre, kao i valentinovske vježbe razgibavanja pomoću igraće kockice te se zabavili uz stihove pjesme Što je to ljubav?.

Svoje prijateljstvo iskazali su jedni drugima prijateljskim zagrljajem, a povodom ovoga Dana, Dan prijateljstva, predškolac Borna poklonio je svojim prijateljicama Dori, Victoriji i Loreni slasne čokolade.

Sanela Tot, voditeljica predškolskoga programa

Izvor: Sanela Tot, voditeljica predškolskog programa