Učenici Ani Koleno priznanje za najuspješnijeg sudionika Prometne Učilice

Autor: Dalibor Korpak, 17. 2. 2023.

Učenici naše škole sudjelovali su u 14. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih znakova  -  Prometnoj učilici. Pohvalnicu za ostvarene rezultate dobila  je učenica 6. razreda Ana Koleno. Čestitamo Ani  i pozivamo ostale učenike da uče i razvijaju kulturu ponašanja u prometu, a očekuju njih i vrijedne nagrade.

Državno natjecanje u poznavanju prometnih propisa odvija se u sklopu realizacije Nacionalnog plana sigurnosti cestovnog prometa u Republici Hrvatskoj, organizira ga Ministarstvo unutarnjih poslova i namijenjeno je učenicima osnovnih i srednjih škola. Putem Prometne Učilice provedeno je u suradnji s Ministarstvom obrazovanja i tvrtkom Moj telekom d.o.o. iz Zagreba uz podršku CARNETa, a sufinancirano je sredstvima Nacionalnog plana sigurnosti cestovnog prometa Republike Hrvatske.