Dan žena

Autor: Marina Kordi, 8. 3. 2023.

8.ožujka u cijelom svijetu obilježava se Dan žena. U životu svakog djeteta najvažnija osoba je mama, a mama je ŽENA…

Budući da je tema recikliranja zastupljena i u eTwinning projektu „Svjesna djeca za čistu budućnost“ u koji smo uključeni, učenici 1.i 3. razreda PŠ Miljevci poželjeli su se svojim mamama, svojim najdražim ženama, zahvaliti za ljubav i pažnju pa su na satu INA Cvrčeko izrađivali poklončiće za svoje mame. Reciklirajući kartonske „tuljce“ toaletnog papira i teglice (staklene ili metalne) i ukrašavajući ih, izradili su poklončiće koje su darovali svojim mamama.

Ujedno su im darovali i prigodne poklon kupone.

Svim mamama, svim ženama, malim i velikim učenici 1.i 3. razreda žele sretan

Međunarodni dan žena.