Završetak projekta U svijetu likovnih umjetnika 5/ Art in my heart 5 (eTwinning)

Autor: Anamarija Roštaš Kufner, 19. 6. 2023.

Učenici 3. razreda matične škole ove su se godine priključili eTwinning projektu U svijetu likovnih umjetnika 5/ Art in my heart 5.

Učenici su se tijekom ovoga projekta upoznali sa životom poznatih likovnih majstora, analizirali njihove slikarske rukopise, djela i specifičnosti umjetničkih pravaca tijekom kojih su stvarali. Naučili su cijeniti važnost zajedničke suradnje, razvijali maštu i samoinicijativnost te izgrađivali samopouzdanje. Po završetku projekta evaluirali su vlastiti rad i napredak te iznijeli nove ideje i prijedloge za buduće učenje i poučavanje.

Tijek rada:

1. Najmanje 5 likovnih zadataka
  2. Diseminacija
  3. Evaluacija (online anketa - učenici)
  4. Virtualna izložba
  5. Konačna valorizacija cijelog procesa i samog projekta kroz online anketu

Klikom na poveznicu pogledajte našu završnu virtualnu izložbu: https://bit.ly/3YkRnBW

Učiteljica Anamarija Roštaš