VOLONTERI U „ 72 BEZ KOMPROMISA”

Autor: Đora Đorđević, 21. 10. 2023.

Mladi školski volonteri naše škole su i ove godine sudjelovali na volonterskoj akciji "72 sata bez kompromisa"

U petak, 13, listopada 2023. godine učenici naše škole uključeni u Školski volonterski klub "Bukovačka dobra srca", na čelu s voditeljem vjeroučiteljem Đorom Đorđevićem i u pratnji ravnateljice Larete Žubrinić, sudjelovali u nacionalnoj volonterskoj manifestaciji "72 sata bez kompromisa" koja se održala u Suhopolju!

Organizator ove volonterske akcije je Županijski  volonterski centar KrEdA s kojima surađujemo već nekoliko godina.

Volonteri; AnaMarija, Patricia, Matea i Dario iz 8.razreda, Tena iz 7. razreda i Dominik iz 6.og su aktivno sudjelovali u dvije akcije- uređenje ograde na stadionu „Park“ u Suhopolju i prikupljanje namirnica za socijalnu samoposlugu Crvenog križa.

Pokazali su da, iako su mladi, svoje vrijeme mogu iskoristiti za dobra djela i dobrobit zajednice!

Anamarija se pobrinula da se malo i promoviramo u javnom prostoru pa joj stati ispred kamere i mikrofona nije bio veliki problem.

Hvala svim našim volonterima koji su i ovom prilikom pokazali svoje veliko srce i spremnost na žrtvu.