Pohvalnice sa Državnog natjecanja u poznavanju prometnih propisa

Autor: Dalibor Korpak, 9. 2. 2024.

Od svih učenika naše škole koji su se natjecali na 15. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa najbolji rezultat ostvario je Tomislav Škrnički, učenik 6. razreda! Čestitamo!

Mentor Dalibor Korpak i pohjvaljeni učenik Tomislav Škrnički, 6.r.

Na ovo smo natjecanje uključili čak 50-ak učenika naše škole  te smo kroz poznavanje prometnih propisa dali ZNAČAJAN doprinos u preventivnom programu i podizanju razine prometne kulture osnovnoškolaca radi bolje sigurnosti u cestovnom prometu i smanjenja broja stradale djece u prometu.

Mentor učenicima Dalibor Korpak je dobio plaketu "Prijatelj djece u prometu" za doprinos i promicanje prometne kulture putem Prometne učilice.

Zahvaljujemo svima učenicima naše škole koji su sudjelovali na natjecanju te je Škola, zahvaljujući njihovom zalaganju i trudu, dobila pohvalnicu za sveukupno osvojeno 13. mjesto od 50 škola koje su se natjecale na 15. Državnom natjecanju u poznavanju prometnih propisa!