Nekoliko valentinovskih crtica

Autor: Administrator , 14. 2. 2013.

ili kako smo sve obilježili dan zaljubljenih u našoj školi!

Učiteljica engleskog jezika Sabina Jurlina zajedno s učenicima 7. r. posvetila je jedan sat ukrašavanju glavnog panoa i prostora škole lijepim srčekima na kojima su na engleskom ispisane  ljubavne izreke slavnih osoba.

Na njemačkom jeziku učenici 6. i 7. razreda uz pomoć učiteljice Dragane Dropulje  izrađivali su pano na temu: Liebe ist... , a sve uz glazbenu pratnju slavne njemačke pjevačice Nene kako bi još bolje i lakše naučili ovaj strani jezik.

Srca i ljubavnih stihova ima na sve strane i u učionicama razredne nastave. Kao i uvijek, područna i matična škola sa svojim najmlađim školarcima posebno dočekuju ovaj dan!

Kutija za ljubavnu poštu ove godine nije bila puna kao inače, ali ipak, dobiveno pisamce ozarilo je dosta zaljubljenih faca!

A tek Večer poezije s  nagrađenim ljubavnim pjesmama- to će biti posebna priča!

Sretno vam Valentinovo!