Županijsko natjecanje iz vjeronauka II.

Autor: Lareta Žubrinić, 31. 1. 2011.

Županijsko natjecanje iz vjeronauka održano u našoj školi

Naša je škola bila domaćin Županijskog natjecanja iz vjeronauka. Petnaest osnovnih škola Virovitičko-podravske županije vrlo uspješno sudjelovalo je na ovoj razini natjecanja. Ovogodišnja tema nosila je naziv  "Isusova majka - Gospa naše vjere".

Svaka ekipa sastojala se od 4 učenika koja su pokazala najbolje znanje na školskoj razini natjecanja, a došli su u pratnji svojih mentora vjeroučitelja.  Sveukupno je sudjelovalo  60 natjecatelja i 15  mentora.

Najveći broj bodova sakupila je ekipa iz OŠ Ivane Brlić Mažuranić iz Orahovice, a drugo mjesto osvojile su učenice naše škole: Ana Žagar i Valentina Brekalo iz 6. razreda, te Marija Žagar i Monika Majdandžić iz 8. razreda. Trećeplasirana je ekipa iz Špišić Bukovice, OŠ "August Cesarec".

Ravnateljica Tatjana Grabić  najuspješnijim sudionicima podijelila je priznanja, a ostalima zahvalnice i pohvalnice.

Prve dvije ekipe predstavljat će našu županiju na Biskupijskom natjecanju 18. veljače 2011. u Požegi.

Sretno svima!

Izvor: Slavica Ostrogonac, vjeroučiteljica