Valentinovo u školskoj knjižnici

Autor: Marijana Pađen Jurišić, 13. 2. 2014.

Povodom obilježavanja Valentinova u našoj je školskoj knjižnici održana radionica u kojoj su sudjelovale mlade knjižničarke.

Učenice su uz pomoć knjižničarke izrađivale prigodne ukrase (privjeske u obliku srca) od soli i brašna na koja će kasnije ispisivati glagoljična slova ili inicijale.

Osim ovih zanimljivih privjesaka učenice su izrađivale i razne ukrase od papira kojima su ukrasile školsku knjižnicu.

Valentinovo je omiljeni dan učenicima u školi, ali bez njihovog truda i zalaganja ne bismo imali lijepo ukrašenu školsku knjižnicu. Na ovakav zabavan i edukativan način naučili smo nešto novo i ugodno se proveli.

Hvala svim učenicama koje su se odazvale i sudjelovale u radionici!

Sretno Valentinovo!