Zanimljiv video-natječaj: Što ujedinjena Europa znači za vas?

Autor: Lareta Žubrinić, 15. 2. 2015.

" Što ujedinjena Europa znači za vas? " - podijelite svoje mišljenje o tome što ujedinjena Europa znači za vas u jednominutnom videu!

Europska komisija pokreće video natjecanje pod nazivom " Što ujedinjena Europa znači za vas? " za mlade (u dobi 13-15) iz država članica EU-a , kao i iz zemalja kandidata i potencijalnih kandidata u jugoistočnoj Europi.

Nacionalni će žiri odabrati jedan video iz svake zemlje .

Pobjednici će biti pozvani u Bruxelles , gdje će imati priliku istražiti grad i europske institucije, te upoznati mlade ljude iz cijele Europe .

Prijave se mogu predati do 10. travnja 2015. do ponoći .

Za više informacija , molimo pročitajte na službenoj stranici natjecanja ili u priloženim uputama na hrvatskom jeziku.

Izvor: ec.europa.eu
Priloženi dokumenti: