Vode Hrvatske - natječaj

Autor: Lareta Žubrinić, 30. 10. 2015.

Hrvatske vode pozivaju sve učitelje osnovnih škola da se s radovima i projektima vezanim uz temu vode uključe u natječaj pod nazivom „Najmlađi za vode Hrvatske 2015.-2016.“ te nam do 15. siječnja 2016. godine dostave materijale prema propisanim kriterijima i kategorijama.

Sudjelujte u natječaju i razvijanju zajedničke suradnje te poticanju edukativnih programa za mlade koji uz nastavni program dodatno obogaćuju znanje i razumijevanje važnosti utjecaja čovjeka na okoliš i prirodu.

U okviru dječjeg edukativnog programa Hrvatske vode su pokrenule i projekt „Najmlađi za vode Hrvatske“ koji je namijenjen učenicima osnovnih škola, a svojim raznovrsnim kategorijama omogućava učenicima različite izričaje na temu voda.

Ovaj projekt i aktivnosti  usmjereni su  na edukaciju učenika kao neprocjenjivi model učenja i razumijevanja prirodnih procesa te važnosti vode za opstanak živih bića.

Više o natječaju u privitku vijesti, u letku natječaja ili na stranici www.voda.hr.

Izvor: www.voda.hr
Priloženi dokumenti: