Moj mali prijatelj

Autor: Lareta Žubrinić, 6. 11. 2015.

Želja nam je da učenici i ove godine sudjeluju u likovnom izričaju na zadanu temu «Moj mali prijatelj» uz korištenje tehnika po vlastitom izboru.

Svaka škola može izdvojiti do 20 radova učenika (do 10 u kategoriji), a kategorije su vezane uz dob učenika.

U prvu kategoriju ulaze radovi učenika razredne nastave, a u drugu kategoriju ulaze radovi učenika predmetne nastave.

Osnovne škole radove trebaju dostaviti do 11. prosinca 2015. godine Povjerenstvu za ocjenu radova koje će ocijeniti po tri najbolja rada u obje kategorije, a učenici koji su izradili najbolje ocijenjene radove bit će od strane Udruge nagrađeni prigodnim nagradama. Radove u  naznačenom roku dostavite  na sljedeću adresu:

Upravni odjel za prosvjetu,kulturu,šport i tehničku kulturu

Virovitičko podravske županije

Trg Ljudevita Patačića 1

33000 Virovitica

(s naznakom za natječaj)

Učenicima čiji su radovi nagrađeni, prigodne nagrade bit će dostavljene putem Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, šport i tehničku kulturu Virovitičko podravske županije u matične škole.

Svi radovi učenika bit će cijelo vrijeme održavanja izložbe izloženi u prostoru održavanja izložbe, a nakon zatvaranja izložbe biti će vraćeni školama koje su ih dostavile.

Izložba malih životinja otvorena je za sve posjetitelje   22. siječnja (petak) od 15,00 do 20,00 sati, 23. siječnja (subota) od 07,00 do 20,00 sati i 24. siječnja (nedjelja) od 07,00 do 14,00 sati.