Hrvatska kulturna baština

Autor: Lareta Žubrinić, 5. 3. 2016.

OŠ Kneza Branimira Donji Muć poziva sve učenike osnovnih škola da sudjeluju u  literarnom  i likovnom natječaju na temu  HRVATSKA KULTURNA BAŠTINA

LITERARNI NATJEČAJ

Literarni radovi mogu biti pisani svim hrvatskim dijalektima i izričajima. Svaka škola može sudjelovati s  3-5 radova (ne više) koji trebaju biti ispisani u elektroničkom ispisu te tiskani u 4 primjerka za svakog člana povjerenstva. Svaki rad mora biti lektoriran i snimljen na CD-u.

Literarni radovi moraju sadržavati sve podatke (ime i prezime učenika, razred, ime i prezime učitelja-voditelja,naziv i adresu škole,e-mail adresu,broj telefona-faks škole).

LIKOVNI NATJEČAJ

Nematerijalna kulturna baština.  Tema: ,,TRADICIJSKI OBRTI"

Uvjeti likovnog natječaja:

Likovni radovi mogu biti rađeni u svim tehnikama. Na natječaj škole mogu poslati 3-5 radova (ne više).

Sve podatke na poleđini rada ispisati u elektroničkom ispisu (ime i prezime učenika, razred, ime i prezime učitelja-voditelja, naziv i adresa škole, broj telefona-faksa škole) te ih zalijepiti.

ZAJEDNIČKI DIO

1. Radovi koji stignu na vrijeme proslijedit će se stručnim povjerenstvima koji broje po 3 člana za literarni  i likovni dio natječaja.

2.Svaka škola popunjava tablicu  koja se dostavlja isključivo na e-mail za natječaj i sadrži imena i prezimena  sudionika natječaja i njihovih voditelja i kategorija u kojoj se natječu te sve opće podatke o školi ,kao takva je baza podataka i šalje se isključivo  uredniku zbornika i priprema je za ispis podataka u zborniku  te za ispis zahvalnica. Tablica je sastavni dio natječaja i bit će na web stranicama škole.

3.Prema odluci stručnih povjerenstava nagradit će se i pohvaliti po 5 radova iz svake kategorije (literarne i likovne).

4.Nagrade za nagrađene i pohvaljene sudionike osigurava organizator natječaja.

5.Obavijesti o rezultatima natječaja bit će objavljeni  na web stranicama Škole i putem e-maila svakoj školi.

6.Izložba likovnih radova bit će otvorena 16.svibnja 2016.godine u dvorani Škole.

7.Rok za slanje radova je 7 .travnja  2016.godine i radove slati na adresu Škole:

OŠ KNEZA BRANIMIRA

DONJI MUĆ 218

21 203 DONJI MUĆ

s naznakom za: 21.likovno- literarni natječaj

,,HRVATSKA KULTURNA BAŠTINA“

Tablice sa podacima o sudionicima natječaja na e-mail adresu:                                                                 hrvatska.kulturna.bastina@gmail.com

Priloženi dokumenti:
tablica_za_prijavu,21.HKB.docx (21.31 KB)